Příprava před mistrovstvím v Chebu

V neděli 7. 7. se na chebském betonu odehrálo 5. kolo minigolfové extraligy. Někteří hráči to pojali i jako přípravu na nadcházející 41. Mistrovství republiky v minigolfu, které již zanedlouho (18.-20.7) na domácím hřišti uspořádáme.

V turnaji nejvyšší minigolfové soutěže obsadilo naše „áčko“ 4. místo za Olomoucí, Chebem a pražským Tempem, když porazilo smíšené týmy Hradce Králové a Bystřice p. Hostýnem. Z extraligových hráčů potvrdil výbornou formu Standa Staněk, který výkonem 79 úderů na 3 okruhy získal zlato v kategorii seniorů a třetí místo v mužích absolutně. Dalšími extraligovými medailisty byli Jan Metyš – 3. místo v seniorech (83) a Zdeněk Andr – 2. místo v seniorech 2 (86). Dokonce i mně se podařilo extraligistům 1 bronzový kov vyfouknout, díky vítěznému rozstřelu s Boďou Pokorným (87). Celý průběh turnaje včetně výsledků je možné sledovat na webových stránkách zde.

Přípravu jsme absolvovali, tak ať pro nás i to letošní MČR dobře dopadne!:-)